Arşiv

Ağustos, 2011

Winter Is Coming

29 Ağustos 2011 FİLM / DİZİ

Winter Is Coming

Yeni bir kült dizi daha doğmuş bulundu, Game Of Thrones. Özellikle fantastik olay ve karakterleri izlemeyi ve okumayı sevenlerin vazgeçilmezi olacağına ve hatta çoktan olduğuna eminim. Henüz izlemeyenlere de kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta fantastik sevmeyenlerin bile büyük bir merakla izleyebileceklerine inanıyorum. İzlemeye başladıklarında bir Lord Of The Rings kokusu alacaklardır ya da izleyenler bu izleri görmüşlerdir muhtemelen. Zaten Lord Of The Rings’in ilk filminde Boromir rolünü üstlenen Sean Bean karşımıza çıkıyor Game Of Thrones’ta.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Haydi Ne Duruyorsun? Bir Dua da Sen Et!

21 Ağustos 2011 BAKIŞ AŞISI

Haydi Ne Duruyorsun Bir Dua da Sen Et
Benim sizlerden çok önemli bir ricam olacak. Yarın Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi‘nin Özel Yetenek Sınavı‘na gireceğim. Herkesin güzel dileklerine o kadar çok ihtiyacım var ki. Üstelik bugün ruhumu teslim edebilecek kadar heyecanlıyım. Yarın kendimi düşünemiyorum bile. Bu benim hayatım boyunca istediğim en büyük şeylerden biri. Heyecandan kendimi ifade edemiyorum bile. Umarım yarın jüri karşısında da böyle saçmalamam.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Her Şeyden Bahseden Adam Misali

12 Ağustos 2011 BAKIŞ AŞISI

Her Şeyden Bahseden Adam Misali
Uzun zamandır yazamadığım için kendimi hep çok kötü hissettim. Sanki bir çocuğum varmışta ben onu anneannesine bırakıp uzun süre arayıp sormamışım gibi bir psikoloji içerisindeydim bloguma karşı. Bu süre içerisinde neler yaptım. Kısaca özet geçip, huzurlarınızdan ayrılacağım.

İşimden ayrıldım. Evet bunu yaptım. Akabinde hemen sevgilim ve arkadaşlarımla Saroz Körfezi‘ne gittim. Dönerken otobüs bulamadığımız için otostop yapmak zorunda kaldık ama inanın çok eğlenceliydi. İki özel araçla Yenibosna’ya kadar gelebildik. İnanmayacaksınız ama 6 kişiydik. Hayatıma katmış olduğum en güzel deneyimlerden biriydi. Bence herkesin yaşaması gerek. Çünkü çocukluk arkadaşım der ki, “hayat kısa, kuşlar uçuyor ve balıklar yüzüyor”.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir