Arşiv

Nisan, 2012

Bir 23 Nisan Anısı

23 Nisan 2012 BAKIŞ AŞISI

Bir 23 Nisan AnısıBugün 23 Nisan ya. İşten eve dönerken ellerinde balon tutan çocukları filan gördüm. Kendi 23 Nisan Bayramım aklıma geldi. 3. sınıftayken hayatımda ilk defa bir milli bayram gösterisine çıkacaktım ve çok heyecanlıydım.

Sene 1999! Kışın sınıfa bir dans hocası giriyor ve aramızdan bir kaç kişi seçiyor. Onların içinde ben de varım. Ne olduğunu anlamıyorum tabi. 23 Nisan için dans gösterisi hazırlayacağız. Çok havalıyım, çünkü bu dans için seçilen sayılı insanlar arasındayım. Üstüne bir de sınıfın en yakışıklı ve deliler gibi aşık olduğum çocuğu da benim partnerim oldu dansta. Benden mutlusu yok tabi. Kafkas dansı hazırlıyoruz 23 Nisan için. Kendimi çocuğa fark ettirmek için bir sürü şey yapıyorum. Ama maalesef çocuk beni bir türlü fark etmiyor. :(
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

1 Yaşındayım!

21 Nisan 2012 BAKIŞ AŞISI

1 YaşındayımNasıl bir giriş yapmam gerektiğini bilemedim. O kadar uzun zaman olmuş ki, karşımda WordPress’in panelini görünce ne yapacağımı şaşırdım. Ne nereden ekleniyordu hepsini unutmuşum. Bu kadar uzun süre blogumdan uzak kalmış olmak beni çok üzüyordu ama neyse ki geçte olsa buradayım.

Blogum 1 yaşına girdi. Aslında hemen geçtiğimiz Pazartesi günü girmişti ve ben bu yazıyı yazmakta geç kaldım. Yine de blogumu güncellemek için iyi bir bahane sayılır. Evet dileykuru.com artık 1 yaşında!
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir