Arşiv

Kasım, 2012

Metrobüste Yer Edinmenin 10 Altın Kuralı

13 Kasım 2012 BAKIŞ AŞISI

Metrobüste Yer Edinmenin 10 Altın Kuralı

Her gün sıkış – tepiş olan metrobüsler, birçok insanı hayatından soğutuyor. İnsanda hiçbir şey için heves kalmıyor. Bazen sırf bu lanet şeye binmemek için trafikte kalmayı bile göze alabiliyoruz. Ancak doğru strateji ile metrobüste yer edinmek ve daha rahat yolculuk etmek mümkün.

İşte metrobüste yer edinmenin 10 Altın Kuralı;

1) Bineceğiniz durak, Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Cevizlibağ ve Avcılar ise her zaman en ön kapının önünde durmaya özen gösterin. Eğer durak çok kalabalık ise bu sizi 1 ya da 2 metrobüs geriye atabilir ama inanın beklemeye değer. Bu kapı şu yüzden önemlidir; metrobüsler değişkenlik gösterebilir. Sarı, gri, yeşil ve eski metrobüs olmak üzere 4 ayrı metrobüs çeşidi mevcuttur ve bu nedenle orta kapıların bölümlerinde durmak risklidir. Orta kapıların durdukları kısımlar sürekli değişir. Bazen şoför uyuzluk yapıp biraz önde ya da geride durabilir. Ama ön kapıda bu değişkenler sizi etkilemez.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

007 James Bond – Skyfall

04 Kasım 2012 FİLM / DİZİ

007 James Bond - Skyfall

Bir James Bond filminden beklenen nedir? Elbette ki bol aksiyon ve nefes kesen Bond kızları. Maalesef son James Bond filmi “Skyfall” özellikle sıkı bir James Bond hayranı olanları hüsrana uğratmış gibi görünüyor.

Skyfall’da 007 James Bond’un M’e olan sadakati tekrar test ediliyor. Geçmiş, M’in peşini bir türlü bırakmamaktadır. MI6 saldırı altındadır ve Bond ne pahasına olursa olsun M’i korumalı ve tüm tehditleri ortadan kaldırmalıdır.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir