Arşiv

Nisan, 2013

Dexter ve Karanlık Yolcusu

13 Nisan 2013 FİLM / DİZİ

Dexter ve Karanlık Yolcusu

Ekranların en acımasız katili Dexter, en karanlık yönüyle bu sezon ekranlara veda ediyor. Hiç şüphesiz ki Dexter, hepimizin favori katili haline geldi. Dizinin 8. ve son sezonunun tanıtımına şöyle bir baktım ve biz hayranları yine olağanüstü sürprizler bekliyor. (Açıkçası Dexter’ı elektrikli sandalyede görmekten korkuyorum).

Bay Harbour’un psikopat kasabı, 7 sezondur “seri katil” anlayışımızı baştan yaratmıştı. 30 Haziran 2013’te Bay Harbour’un Kasabı ekranlara geri dönüyor ve bence hepimizi ağlatacak bir final sezonuyla karşı karşıyayız. Bunu ben söylemiyorum aslında, yayınlanan 41 saniyelik “teaser” söylüyor. Dexter’ın kontrolünü kaybettiğine artık kesinlikle eminiz.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Aksaray’da İstanbul’un En Büyük Yangını

07 Nisan 2013 TİYATRO

Aksaray’da İstanbul’un En Büyük Yangını

İstanbul’un gelmiş geçmiş en büyük yangını… Nedeni hiçbir zaman bilinmesede “olsa olsa aşktır bu yangını çıkaran” demiş Güngör Dilmen. Neticede “bu hayatta aşktan daha değerli ne olabilir?”

Yazar Güngör Dilmen bu yangını böyle kaleme almış, yönetmen Faik Ertener bol şarkı ve dans katmış sahneye. Ortaya da böyle eğlenceli ve seyr-ü sefa bir oyun çıkmış. Müzikal tadında eski İstanbul’dan şahane kesitler var oyunun içerisinde.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir