Etiket

can bonomo eurovision

Eurovision Atakları Ve “Love Me Back”

24 Şubat 2012 MÜZİK

Eurovision Atakları Ve “Love Me Back”

Can Bonomo’nun Eurovision şarkısını dinledim. Tepkileri okudum. Öncelikle şunu söyleyeyim, bravo Can Bonomo. Kendi tarzın ve samimiyetinle, iyi ya da kötü artık herkes seni konuşuyor. Başından beri Can Bonomo’yu desteklediğimi söylüyorum zaten. Ama bu desteklemek dediğim şey tamamen Can Bonomo’nun kariyer planıyla alakalı bir durum. Eurovision’da alacağı derece beni çok alakadar etmiyor. Ama eğer ilk 5’in içerisinde yer alırsa Can Bonomo Türkiye’de ki kariyerinde alıp başını yürüyecek. Yürüsün de. Yaptığı müzik son derece kaliteli. Yeni nesil Serdar Ortaç ve Demet Akalın’la büyüyeceğine Can Bonomo’yla büyüsün.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Can Bonomo Krizi

11 Ocak 2012 MÜZİK

Can Bonomo Krizi
Eurovision bizim ülkemizde niçin bu kadar abartılıyor çok merak ediyorum. Biraz aklı olan insan orada gerçekten bir müzik savaşı olmadığını bilir. Bana daha çok Avrupa savaşı gibi geliyor. Çünkü her izlediğimde hangi ülkenin kime ne oy vereceğini tahmin edebiliyorum. Zaten zor bir şey de değil bu.

Gelelim şimdi ki Eurovision gündemine… Malum Can Bonomo‘nun Eurovision’a gideceği haberi herkesi şok etti. Bir çok insan Can Bonomo’yu tanımıyor bile. TRT‘nin yanlış bir karar verdiği düşünülüyor. Halbuki Can Bonomo özellikle gençler arasında oldukça popüler bir isim ve popülaritesi de gün geçtikçe artıyor. Her gün sosyal medyada dolaşan, gündemi takip ediyorum diye ortalarda dolanan, biraz müzikle ilgilenen herkesin bilmesi gereken bir isim Can Bonomo.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir