Etiket

Dexter

Dexter ve Karanlık Yolcusu

13 Nisan 2013 FİLM / DİZİ

Dexter ve Karanlık Yolcusu

Ekranların en acımasız katili Dexter, en karanlık yönüyle bu sezon ekranlara veda ediyor. Hiç şüphesiz ki Dexter, hepimizin favori katili haline geldi. Dizinin 8. ve son sezonunun tanıtımına şöyle bir baktım ve biz hayranları yine olağanüstü sürprizler bekliyor. (Açıkçası Dexter’ı elektrikli sandalyede görmekten korkuyorum).

Bay Harbour’un psikopat kasabı, 7 sezondur “seri katil” anlayışımızı baştan yaratmıştı. 30 Haziran 2013’te Bay Harbour’un Kasabı ekranlara geri dönüyor ve bence hepimizi ağlatacak bir final sezonuyla karşı karşıyayız. Bunu ben söylemiyorum aslında, yayınlanan 41 saniyelik “teaser” söylüyor. Dexter’ın kontrolünü kaybettiğine artık kesinlikle eminiz.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Dexter – Surprise, Motherf*cker

23 Aralık 2012 FİLM / DİZİ

Dexter – Surprise, Motherf*cker

İzlediğim en iyi dizilerden biri olan Dexter maalesef sezon finali vermiş bulunuyor. Aslında bu sezonun son olacağını sanıyordum ancak bir sezon daha devam edeceğini duyunca çok sevindim. Bir yandan da dizinin bitmesini hiç istemediğimi belirtmeliyim. Eylül ayında başlayınca sanki bütün bir kış sezonu boyunca Dexter izleyecekmişiz gibi geliyor ancak Aralık ayında bitince, bir sonraki Eylül’e kadar nasıl bekleyeceğimizi anlamaya çalışıyorum. Türk olduğumuzdan ötürü anormal geliyor bize. Biz en fazla 3 ay bekliyoruz dizilerin başlamasını. Üstüne bir de en az 1,5 saat izliyoruz. 50 dakikadan 12 bölüm bize yetmiyor haliyle, aç kurtlar gibi orada burada yorum yapıyoruz; “yaaaa ben eylüle kadar bekleyemem, senaristlere sesleniyorum…” vs. gibi.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Dünyayı Kurtarmaya Geldim

30 Haziran 2011 BAKIŞ AŞISI

Dünyayı Kurtarmaya Geldim
Şimdi bu yazıya başlamadan önce bir şey söyleyeceğim. Diyeceksiniz ki bu kız ya bir şeylere isyanlarda ya da filozof olduğunu sanıyor. Ama aslında öyle bir şey yok. Sadece gece yalnız kaldığım zaman çok fazla düşünüp, sorguluyorum. Bir de izlediğim dizi ya da filmlerden, okuduğum kitaplardan fazlasıyla etkilenip bunu yaşantıma yansıtma gibi kötü bir huyum var. Mesela Dexter dizisinin fanlarından biriyim ve sevgilime “sen katilsin, beni öldüreceksin” diyerek ciddi ciddi ayrılmaya kalkıştığım olmuştur. Şaka değil. -Buradan onu ne kadar çok sevdiğimi belirtmeliyim-. İşte bu tarz olayları çok fazla yaşarım. Haliyle çok fazla şey düşünüyorum. Ve düşündüklerimin belli bir sınırı yok, her şey hakkında düşünebiliyorum.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir