Etiket

kişisel blog

Herkese “Yeniden” Merhaba

25 Eylül 2012 BAKIŞ AŞISI

Herkese “Yeniden” Merhaba

Uzun zamandır ortalarda görünmüyordum. Yazacak bir şey bulamadığımdan değil elbette. Gördüğünüz gibi blog tasarımı ile ilgili çalışmalar yapmaktaydık. Kafamda tasarımı değiştirmekle ilgili hiçbir fikir yoktu ancak, birden değişime ihtiyacım olduğunu fark ettim. Eski tasarıma göre çok daha dolu ve renkli bir tasarımla yeniden karşınızdayım.

Öncelikle, ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama benim içime sinen, başarılı bir çalışma olduğunu belirtmeliyim. İstediğim her şeye sahip olduğum ve daha benim gibi hissettiğim bir tasarım oldu.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Merhaba Sevgilim

17 Nisan 2011 BAKIŞ AŞISI

Merhaba Sevgilim
Merhaba sevgilim, biliyorum her zamanki gibi sürprizleri ağzımdan kaçırıyor ya da bir şekilde anlamanı sağlıyorum. O yüzden bu sürprize çok fazla sevinmiyor olabilirsin, az çok tahmin ettiğinden dolayı. Öyleyse artık burası senin, istediğini yazıp, istediğini çizebilirsin. Ben hep olduğu gibi yazılarını zevkle okuyacağım.

Pembeyi çok fazla sevmediğini de biliyorum aslında ama kendime güveniyorum bence bu tasarımla seveceksin. Blog içerisinde neler isteyip, neler istemediğini de tahminlerime göre yaptım. Ancak sen olur da eklenmesi ya da çıkarılmasını istediğin bir şeyler olursa, her zaman olduğu gibi yanındayım.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir