Etiket

kudret

Bazı Anlar Çok Yüksekten Uçarım Ben Böyle

06 Temmuz 2011 BAKIŞ AŞISI

Bazı Anlar Çok Yüksekten Uçarım Ben Böyle
Dün gece yine kendi içimde beyin fırtınaları yaşadım. Başımı yastığa koyar koymaz aklıma “ulan keşke şöyle bir hayatım olsaydı, ileride de şurada, şu şekilde yaşayayım” gibi hayaller kurduğumu fark ettim. Beni tanıyanlar bilir, tabi ki de kendimi çok kaptırdım. Bu yüzden sabah çok bunalımlı bir şekilde uyandım. Evvelsi gün yazı yazmak ile ilgili bir şeyler çiziktirmiştim ya buraya, şimdi de dün kurduğum hayallerimi paylaşmak istiyorum sizinle. Belki yazılı bir yerde durursa, gerçekleştirmek için popomu daha çok hareket ettirebilirim.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Bir Analog Hikayesi

27 Nisan 2011 FOTOĞRAF

Bir Analog Hikayesi
Ben biraz her şeyde benim de tuzum olsun diyen insanlardanım. Bir şeyde en iyi olmak yerine, her şeyden biraz bilgim olsun isterim. Her şeyi becerebileyim, herkes bana hayran kalsın gibi. Mesela tüm dünya ülkelerinin dillerini bilmeyi, sanatın her dalında üstün yetenek sahibi olmayı, genel kültür ataşesi olmayı ve tüm spor dallarını ustaca başarabilmeyi hayal ederim hep. Tabi bu hem mümkün olmayan bir şey, hem de bir an önce kendisinden kurtulmam gereken bir düşünce. Ancak, yavaş yavaş da olsa bir yerlerden başladım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Merhaba Sevgilim

17 Nisan 2011 BAKIŞ AŞISI

Merhaba Sevgilim
Merhaba sevgilim, biliyorum her zamanki gibi sürprizleri ağzımdan kaçırıyor ya da bir şekilde anlamanı sağlıyorum. O yüzden bu sürprize çok fazla sevinmiyor olabilirsin, az çok tahmin ettiğinden dolayı. Öyleyse artık burası senin, istediğini yazıp, istediğini çizebilirsin. Ben hep olduğu gibi yazılarını zevkle okuyacağım.

Pembeyi çok fazla sevmediğini de biliyorum aslında ama kendime güveniyorum bence bu tasarımla seveceksin. Blog içerisinde neler isteyip, neler istemediğini de tahminlerime göre yaptım. Ancak sen olur da eklenmesi ya da çıkarılmasını istediğin bir şeyler olursa, her zaman olduğu gibi yanındayım.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir