Etiket

micheal c. hall

Dexter ve Karanlık Yolcusu

13 Nisan 2013 FİLM / DİZİ

Dexter ve Karanlık Yolcusu

Ekranların en acımasız katili Dexter, en karanlık yönüyle bu sezon ekranlara veda ediyor. Hiç şüphesiz ki Dexter, hepimizin favori katili haline geldi. Dizinin 8. ve son sezonunun tanıtımına şöyle bir baktım ve biz hayranları yine olağanüstü sürprizler bekliyor. (Açıkçası Dexter’ı elektrikli sandalyede görmekten korkuyorum).

Bay Harbour’un psikopat kasabı, 7 sezondur “seri katil” anlayışımızı baştan yaratmıştı. 30 Haziran 2013’te Bay Harbour’un Kasabı ekranlara geri dönüyor ve bence hepimizi ağlatacak bir final sezonuyla karşı karşıyayız. Bunu ben söylemiyorum aslında, yayınlanan 41 saniyelik “teaser” söylüyor. Dexter’ın kontrolünü kaybettiğine artık kesinlikle eminiz.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Dexter – Surprise, Motherf*cker

23 Aralık 2012 FİLM / DİZİ

Dexter – Surprise, Motherf*cker

İzlediğim en iyi dizilerden biri olan Dexter maalesef sezon finali vermiş bulunuyor. Aslında bu sezonun son olacağını sanıyordum ancak bir sezon daha devam edeceğini duyunca çok sevindim. Bir yandan da dizinin bitmesini hiç istemediğimi belirtmeliyim. Eylül ayında başlayınca sanki bütün bir kış sezonu boyunca Dexter izleyecekmişiz gibi geliyor ancak Aralık ayında bitince, bir sonraki Eylül’e kadar nasıl bekleyeceğimizi anlamaya çalışıyorum. Türk olduğumuzdan ötürü anormal geliyor bize. Biz en fazla 3 ay bekliyoruz dizilerin başlamasını. Üstüne bir de en az 1,5 saat izliyoruz. 50 dakikadan 12 bölüm bize yetmiyor haliyle, aç kurtlar gibi orada burada yorum yapıyoruz; “yaaaa ben eylüle kadar bekleyemem, senaristlere sesleniyorum…” vs. gibi.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir