Etiket

sara lov dinle

Ruhumuza Dokunan Sesler

09 Aralık 2012 MÜZİK

Ruhumuza Dokunan SeslerMüziğin hepimiz için çok ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz. Şu noktada iyi müzik – kötü müzik çatışmasını bir kenara bırakarak, yüreğimize dokunmayı başarmış bazı hoş sesleri kadınları sizlerle tanıştırmak istiyorum. Aslında birçoğunu, belki de hepsini tanıyorsunuz. Kimi oldukça popüler, kimi eskilerde kalmış, kiminin ise sadece belli bir hayran kitlesi oluşmuş ve bu nedenle çok fazla tanınmıyor. Ama hepsinin tek bir ortak noktası var…
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Bir “Sara Lov” Tınısı

20 Şubat 2012 MÜZİK

Bir “Sara Lov” Tınısı
Bu kadın için söyleyecek çok şeyim var. Kendisini keşfettiğim zamandan beri büyük bir çılgınlıkla dinliyorum. Bilen bilir aslında ama çok fazla hayran kitlesi olduğunu söyleyemem. Gerçi ne derler bilirsiniz, az ama öz kitle iyidir. Adele gibi efendime söyleyeyim bir Zaz gibi değil. Onlarda gayet sevdiğim ve başarılı bulduğum kişilerdir elbette. Ama Sara Lov onlar kadar başarılı ve güzel şarkılara sahip olmasına rağmen büyük kitlelere ulaşmıyor.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Yarım Kalan Şaşı Günüm

15 Haziran 2011 BAKIŞ AŞISI

Yarım Kalan Şaşı Günüm
Saat 06:00 a.m. Saat çalıyor fakat erteliyorum. En sevdiğim uyku, saatin 5 dakika ertelenmesi süresinde gerçekleşen uykudur. Hemen biter ama uzundur aslında. Bir daha saat çalıyor. Bir 5 dakika daha kimin zararına. Derken son bir dakika kala sevgili tarafından uyandırılıyorum. Adam gece uyumamış ama bu duruma alışkınım.

Gece biriken ihtiyaç molamı gideriyorum. Halbuki yarım bardak su içmiştim. Sifona basıp, aynaya yöneliyorum. Bir çift şaşı göz görüyorum. Daha doğrusu göremiyorum. Gece dişlerimi fırçalamamış olmamın verdiği vicdan azabı boy göstermeye başlıyor. 4 dakika diş fırçalıyorum. Sonra yüzümü yıkıyorum ve havluyla kuruluyorum. Bir daha aynaya bakıyorum. Göz kalemim akmış sanırım. Gözler hala şaşı. Sabunlu ıslak mendille, akan göz kalemimi silmeye yeltendiğim için kendimden utanıyorum.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir