Etiket

wordpress tema

Hellö Sayın Seyirciler

06 Temmuz 2014 BAKIŞ AŞISI

Hellö Sayın Seyirciler

Yeniden merhaba dünya. Bilmem kaçıncı “herkese yeniden merhaba” temalı yazım bu bilemiyorum ama bu sefer daha değişik hissettiğimi bilmenizi isterim. Şöyle ki; blog tasarımını yeniledim, sadece blog tasarımını değil, kendimi de yeniledim. Daha çok şey yazmak, sürekli yazmak, yazmak, yazmak ve yazmak istiyorum. Biraz daha hayatın içinden, biraz daha “ayyy insanlar beğenir mi acaba” kaygısı taşımadan ve biraz daha “amaaaaaan blog benim değil mi ayol” bakış aşısıyla kaldığım yerden yoluma devam etmeye karar verdim.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir

Herkese “Yeniden” Merhaba

25 Eylül 2012 BAKIŞ AŞISI

Herkese “Yeniden” Merhaba

Uzun zamandır ortalarda görünmüyordum. Yazacak bir şey bulamadığımdan değil elbette. Gördüğünüz gibi blog tasarımı ile ilgili çalışmalar yapmaktaydık. Kafamda tasarımı değiştirmekle ilgili hiçbir fikir yoktu ancak, birden değişime ihtiyacım olduğunu fark ettim. Eski tasarıma göre çok daha dolu ve renkli bir tasarımla yeniden karşınızdayım.

Öncelikle, ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama benim içime sinen, başarılı bir çalışma olduğunu belirtmeliyim. İstediğim her şeye sahip olduğum ve daha benim gibi hissettiğim bir tasarım oldu.
DEVAMINI OKU

İlginizi Çekebilir